Webtec’in yeni HPM7000 el tipi hidrolik veri kaydedicisi, hidrolik sistem arıza tespiti, test standları, sevkiyat öncesi muayene veya araştırma ve geliştirme ile ilgilenenler de dahil olmak üzere geniş bir kullanıcı profilinin taleplerini karşılıyor.

HPM7000 tamir, test, kontrol ve Ar-Ge uzmanlarının 48 adede kadar sensör bağlamasına ve sadece giriş modülleri ekleyerek veya değiştirerek farklı donanım konfigürasyonları oluşturmasına olanak tanır.

Akış, sıcaklık, basınç, akım, dönüş hızı ve kirlilik gibi değişkenleri izlemek ve kaydetmek isteyen; pompaların, motorların, pistonların veya valflerin onarımını veya yenilenmesini takip eden kişiler için uygundur. HPM7000’i kullanmak, kalem ve kağıtla veri toplama, bu bilgileri manuel olarak bilgisayara aktarma ve sertifika oluşturma gibi karmaşık ve zaman alıcı süreçleri ortadan kaldırır.

Tak ve çalıştır işlevselliği sunan HPM7000 temel modeli, 48 adede kadar Webtec CAN sensörünün veya 5 adede kadar harici 3. taraf CANopen sensörünün aynı anda bağlanabilmesini sağlar. Çift frekanslı giriş veya dijital I/O bağlantısı da çift fonksiyonlu konnektör sayesinde mümkündür, bu sayede dişli akış ölçerler veya devir sensörlerinin kolay entegrasyonu sağlanır.

Kompakt boyutuna rağmen Webtec HPM7000, eldivenle kullanıma uygun 7 inç renkli dokunmatik ekrana sahiptir ve ekranın sağındaki büyük dokunmatik düğmeler zorlu koşullarda çalışmaya olanak sağlar. Aydınlatmalı, mat ekranı kullanarak ölçüm değerlerini sayısal, çubuk grafik, kadran veya grafik ekran modunda görüntüleyebilirsiniz.

WEBTEC ürünlerine, Türkiye yetkili distribütörü olan Hidrolink Makine San. ve Tic. A.Ş. güvencesiyle ulaşabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için:
http://dlvr.it/T1DXpc
satis@hidrolinkmakine.com.tr
+90 312 395 4015

#webtec #akışkontrol #flowcontrol @webtec