Hidrolik, Elektro-Hidrolik ve Pnömatik alanında Dünya’nın önde gelen birçok markasını Hidrolink Makine güvencesiyle tedarik edebilirsiniz.

Hansa-Flex AG

1962 yılında Bremen, Almanya'da temelleri atılan, Avrupa'nın lider Hidrolik & Pnömatik sistem tedarikçisi Hansa-Flex'in hidrolik hortumlar, borular, adaptörler, tamamlayıcı ekipmanlar ve bağlantı elemanlarından oluşan 100.000'den fazla ürününe Hansa-Flex resmi satış partneri olan Hidrolink Makine San. ve Tic. A.Ş. güvencesiyle ulaşabilirsiniz.

O+P Srl

Brescia, İtalya'da 40 yılı aşkın süredir hidrolik hortum ve boru hattı imalatları için ekipman üreten O+P Srl. makinelerine Hidrolink Makine San. ve Tic. A.Ş. güvencesiyle ulaşabilirsiniz. O+P Srl. hidrolik hortum başlığı presleri, hortum kesme/soyma makineleri, boru bükme makineleri, hortum/boru basınç testi tezgahları, yüksük sıkma ve boru ucuna 37° & 90° havşa açma vb. işlemler gerektiren seri üretim hatları ile "on-site" yerinde imalat atölyeleri ve mobil servis araçları için makineler üretmektedir.

STAUFF

STAUFF, 50 yılı aşkın bir süredir makine ve tesis mühendisliği ile servis ve endüstriyel bakım için hidrolik sistemler ve boru tesisatı ekipmanları geliştirmekte, üretmekte ve dağıtmaktadır. Mobil ve endüstriyel hidrolik makinelere ek olarak, uygulama alanları arasında ticari ve özel amaçlı araçlar, demiryolu taşımacılığı ve enerji teknolojisi de yer almaktadır. Aynı şekilde STAUFF ürünleri denizcilik, petrol ve gaz uygulamaları ile proses, gıda ve kimya endüstrilerinde de kullanılmaktadır.
Ekran görüntüsü 2024-03-07 151758

Kyntronics

Kyntronics Inc. endüstriyel, havacılık ve tıbbi ekipman pazarlarında kullanılan Aktüatör sistemlerinin mekanik, elektronik, yazılım ve satış sonrası desteğinin en iyi kombinasyonunu üretmek ve sunmak üzere Solon, Ohio-ABD'de kurulmuştur. Alanında uzman Makine, Elektrik/Elektronik, Hidrolik ve Yazılım mühendislerinden oluşan tecrübeli kadrosu ile 2013 yılından beri "her şey dahil" anahtar teslim çözümler üretmektedir. SHA (Smart Hydraulic Actuator) denilen Akıllı Hidrolik Aktüatörler, hidrolik güç ünitesi, kontrol valfleri, hortumlar ve borulara ihtiyaç duymadan tesis ve makineleri karmaşadan kurtarır, sadeleştirir ve alanın verimli kullanılmasına katkı sağlar. "Power on demand" özelliğiyle sadece ihtiyaç halinde devreye girerek %80'e varan enerji tasarrufu sağlar ve üretim verimliliğini arttırır.

Webtec

Webtec Products Limited, 1964 yılında İngiltere'de hidrolik ölçüm ve kontrol cihazları üretmek üzere kurulmuştur. Ağır iş makinelerinin ve endüstriyel tesislerin üretkenliğini artırmaya yardımcı olan hidrolik ölçüm ve kontrol ürünlerinin uzman üreticisi olarak 60 yıla yakın bir süredir hizmet vermektedir. Dünya çapında Endüstriyel, Mobil ve Tarım sektörlerindeki bir çok müşteriye hidrolik arızaları teşhis etme, hidrolik çalışma koşullarını doğrulama ve tekrarlanabilir hidrolik kontrol elde etme konusunda yardımcı oluyoruz.

Magnom

Magnom, 20 yılı aşkın süredir Warwick, İngiltere'de metal partikülleri akışkanlardan uzaklaştırmak için manyetik filtreler üretmektedir. Sistem bileşenlerini aşındırarak beklenmedik duruş ve arızalara neden olan metal partiküller tesis ve makineler için gizli bir düşmandır. Magnom'un geliştirdiği patentli tasarıma sahip manyetik partikül filtreleri sayesinde metaller 0.07µ'a kadar tutularak makine ve tesislerinizin bakım ve duruş maliyetleri minimize edilir. Filtreler %100 doluluğa ulaşsa bile asla debi ve basıncı etkilemeyecek şekilde tasarlanmıştır.

Polo Quick Connectors

Test tezgahları ve düzenekleri için hızlı bağlantı imkanı sağlayan POLO konektörler, içten dişli, dıştan dişli, altı köşe, flanş başlıklar ve düz boruların işlevsel testi için zaman kazandıran mükemmel bir hızlı bağlantı sistemidir. Bu konektörler, operatör için maksimum güvenlik ve rahatlık sağlamasının yanı sıra test prosedürü için harcanan zamanı da minimize eder.

Stopflex

Bağlantı elemanından/soketten sıyrılan basınçlı bir hortumunun içerdiği enerji çevresindeki herhangi biri veya bir şey için çok tehlikeli olabilir. Stopflex tutma sistemi, esnek hortumun savrulmasını durdurmak için tasarlanmıştır. Stopflex sistemi sayesinde hortum, hem operatörü hem de bileşenleri koruyan bir kablo ile tesisata sabitlenir. Stopflex sistemi, EN 853, EN 854, EN 855, EN 856, EN 857, SAE J517 standartlarına uygun olarak üretilen tüm hortumların maksimum basınca kadar tutulmasını sağlayacak şekilde üretilmiş ve test edilmiştir.

iQ valves

Türkiye temsilcisi olduğumuz, Florida-ABD merkezli iQ Valves, medikal sektörü için mini oransal valfler ve solunum/ventilatör cihazları için akış kontrol valfleri üretmektedir. Ürün grupları arasında oransal valfler, aç/kapa valfleri ve valf sürücüleri başta olmak üzere bir çok ürün bulunmaktadır. iQ valves, pazardaki en geniş solenoid orantılı valf akış aralığı yelpazesine sahiptir. Sadece medikal değil birçok endüstrinin uygulama ihtiyaçlarını karşılayacak yüksek performanslı oransal valfler portföyümüzde mevcuttur.

Giebel Adsorbers

Bretzfeld, Almanya merkezli Avrupa'nın en bilinen Adsorber/Nem Tutucu üreticilerinden olan Giebel; hidrolik güç üniteleri, dişli kutuları/şanzımanlar, trafolar, variller, IBC'ler ve depolama tankları içindeki nemi tutarak buharlaşma/yoğunlaşma sonucu uluşan suya engel olarak koruma sağlar. Bir çok endüstride kullanılan ve makine & malzeme ömrünü uzatan, bakım maliyetlerini düşüren nem tutuculara Giebel Türkiye Resmi Satış Partneri olan Hidrolink Makine San. ve Tic. A.Ş. güvencesiyle ulaşabilirsiniz.