Polo Hızlı Bağlantı Test Kaplinleri
POLO hızlı bağlantı test kaplinleri, iç veya dış dişli, flanş veya düz boru ile biten hortum ve boruların basınç ve sızdırmazlık testi için idealdir ve test süresini önemli ölçüde azaltarak maksimum güvenlik sağlar.

Basınçla çalışan ve ürünlerinin sızdırmazlığını ve maksimum çalışma basıncını kontrol ve garanti etmek isteyen tüm devre veya bileşen üreticileri ve tedarikçileri POLO hızlı konektörleri kullanarak zaman kazanır ve maliyetlerini düşürür.

Patentli POLO hızlı konektörlerin kullanımı, bağlama ve sökme süresi ile iş yükünün önemli ölçüde azalmasını sağlar.

POLO hızlı bağlantı elemanlarının tamamı POLO tarafından tasarlanır, üretilir, test edilir ve uluslararası düzeyde akredite laboratuvarlar tarafından sertifikalandırılır.

Müşterinin özel talebi üzerine spesifik olarak tasarlanmış ürünler ve standart dışı uygulamalar için ürünler geliştirilebilmektedir.

Tüm POLO ürünlerine, Türkiye’deki tek Resmi Satış Partneri olan Hidrolink Makine San. ve Tic. A.Ş. güvencesiyle ulaşabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için:
http://dlvr.it/Ss09Lf
satis@hidrolinkmakine.com.tr
+90 312 395 4015

#poloconnectors #hidrolik #hydraulic #test #pressuretest #quickconnectors #hızlıbaglanti #testcouplings #testkaplini @poloconnectors
http://dlvr.it/Ss09M3