Hidrolink Makine, yüksek teknoloji makineleri ve tecrübeli personeli ile, hidrolik devre boruları imalatı konusunda uzmandır. Ürünlerimiz, Hansa-Flex kalitesiyle birleşerek, mükemmel bir performans sunar.

ø6-42 mm arası bükümlü hidrolik devre boruları üretimimizde, en son teknolojiyi kullanıyoruz. Bükme, form verme, kaynak ve havşalama makinelerimiz, hassas ölçümler ve yüksek kaliteli sonuçlar elde etmek için tasarlanmıştır.

Hansa-Flex ürünleri, endüstriyel uygulamalara uygun olarak tasarlanmış, yüksek kaliteli ve dayanıklıdır. Bu sayede, müşterilerimize uzun ömürlü ve güvenli bükümlü borular sunmaktayız.

1962 yılında Bremen, Almanya'da temelleri atılan, Avrupa'nın lider Hidrolik & Pnömatik sistem tedarikçisi Hansa-Flex'in hidrolik hortumlar, borular, adaptörler, tamamlayıcı ekipmanlar ve bağlantı elemanlarından oluşan 60.000'den fazla ürününe Hansa-Flex resmi satış partneri olan Hidrolink Makine San. ve Tic. A.Ş. güvencesiyle ulaşabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için:
http://dlvr.it/SnYhVM
satis@hidrolinkmakine.com.tr
+90 312 395 4015

#HansaFlex #Hydraulic #Hydraulicpipes #Hidrolik #boru #büküm #walform #metrikboru #havşa #JIC #37° #bükümlüboru #CNC #hidroliksistem #hidrolikboru #bükümlüboru #boruhattı #SAEflanş #CETOPflanş #hidrolikhat #hidrolikdevre #hidrolikdevreborusu @hansaflex @hansaflextr
http://dlvr.it/SnYhVP