Brescia, İtalya merkezli O+P Srl tarafından üretilen Center Maxi, 4 farklı makinenin birleşiminden oluşan çok fonksiyonlu mobil bir boru işleme ünitesidir.

Center Maxi üzerinde Ø125 mm'ye kadar kesme kapasitesine sahip bir şerit testere bulunur. Bu testere; paslanmaz veya karbon çelik hidrolik sistem borularının kusursuz ve hızlı kesilmesi için idealdir.

Makine üzerinde bulunan iç-dış çapak alma makinesi, Ø6-42mm aralığındaki paslanmaz ve karbon çelik boruların uçlarındaki keskin köşeleri temizleyerek sızdırmazlık sorunlarının önüne geçer.

Center Maxi üzerinde bulunan boru bükme makinesi, karbon ve paslanmaz çelik boruları Ø 50 mm'ye kadar bükme kapasitesine sahiptir. Elektronik kontrolü sayesinde, hidrolik devre borularının seri üretiminde yüksek performans ve tutarlılık sağlar.

Makineye entegre ön montajlama ünitesi, DIN2353 yüksüklerin sıkılması ve maksimum kalınlığı 4mm olan hidrolik boruların Ø42mm'ye kadar 37° JIC standardında havşalanması için uygundur.

İtalya menşeli tüm O+P Srl. Makinelerine, Türkiye'deki tek yetkili distribütörü olan Hidrolink Makine San. ve Tic. A.Ş. güvencesiyle ulaşabilirsiniz.

 

Daha fazla bilgi için:

Boru İşleme Makineleri

satis@hidrolinkmakine.com.tr

+90 312 395 4015

 

#hidrolik #boru #kesme #çapakalma #havşalama #borubüküm #DIN2353 #JIC #mobilünite #OPsrl #weareOp #enjoythedifference #peoplepassionandsolutions @instaopsrl