BUNLARI BİLİYOR MUSUNUZ? #1

KONTAMİNASYON

Sistemlerimizdeki çalışma bileşenleri %95 demir ve çelikten oluşmaktadır. Metal kontaminasyonu sistemlerimiz için en büyük tehdidi oluşturmaktadır. Sert – keskin – 10 mikron altı parçacıklar geleneksel filtrelerden kolaylıkla geçer! Metal parçalar sistemlerimizde sirküle olarak performans düşüklüğüne, erken aşınmaya arızalara neden olur! Çalışma yüzeyleri arasında kolayca gezinerek tabakanın yırtılmasına ve daha da agresif kirlenmeye neden olurlar. Sert – keskin – 10 mikron altı parçacıklar; pompalar, vanalar, motorlar, aktüatörler, silindirler ve daha fazlası için tehdittir. Bu yüksek akışlı, yüksek basınçlı, değeri yüksek bileşenler bu agresif kirlenmeyi tolere edemez. Bu da performansın düşmesine, aşınmanın hızlanmasına ve felaketle sonuçlanan arızalara neden olur. Daha küçük- daha sert-daha keskin metal diğer zararlı kirleticileri oluşturur. Geleneksel filtreler beklediğimiz şeyi yapabilseydi sistemlerimiz mıknatıslı tapalarla dolu olur muydu? Magnom manyetik filtrelerin içinden geçen akışkanlarda bulunan son derece zararlı metal kalıntılar etkili bir şekilde tutulur. Böylece metal parça içeren akışkanların sistemdeki kritik bileşenlere zarar vermesi engellenir. Magnom ürünleri, yüksek veya düşük basınçlı sistemlerde, çok çeşitli sıcaklıklarda, viskozitelerde, dinamik ve akış hızlarında maksimum performansla çalışabilmektedir.

Magnom ürünlerine, Türkiye'deki tek yetkili distribütörü olan Hidrolink Makine San. ve Tic. A.Ş. güvencesiyle ulaşabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için bize ulaşmaktan çekinmeyin!

Ürünler

satis@hidrolinkmakine.com.tr

+90 312 395 4015

@magnomfilters5812 @magnomfiltration4028 #magnom #magnetic #filter #manyetik #filtre #hydraulic #hidrolik #endüstri #industrial #gearbox #şanzuman #dişlikutusu #filtration #makina #makine #Pnomatik #pneumatics #Hidrolikgüçünitesi #HPU #Hidrolikpiston #Valf #hidrolikpres #hidrolikpress #hidrolikpiston #hydraulicpump #hydraulicpumps #hydrauliccylinder #hydraulicmotor