Geleneksel filtreler süzgeçten farksızdır. Hassas filtreler bile metal partiküllerin akışkanlara karışmasını engelleyemez. Filtreler metal partiküllerin oluşturduğu riski ortadan kaldırmakta etkili olsaydı, filtre tıkanıklıkları sistem işlevini bozardı. Bu sebeple geleneksel filtreler sistemlerimizin kontaminasyonunu ortadan kaldırmakta yetersizdir. İşte yine bu nedenle yıllar boyunca sistemlerimize çok sayıda mıknatıslı tapa eklenmiştir. Metal kontaminasyonu makinelerimiz için tehdit oluşturmaya devam ediyor. Metal parçalar sistemlerimizde sirküle olurlar, işte bu makinelerimizin ömrünü erkenden tüketen sebeptir. En azından şimdiye kadar böyleydi!

Magnom manyetik filtrelerin içinden geçen akışkanlarda bulunan son derece zararlı metal kalıntılar etkili bir şekilde tutulur. Böylece metal parça içeren akışkanların sistemdeki kritik bileşenlere zarar vermesi engellenir.

Magnom ürünleri, yüksek veya düşük basınçlı sistemlerde, çok çeşitli sıcaklıklarda, viskozitelerde, dinamik ve akış hızlarında maksimum performansla çalışabilmektedir.
Magnom ürünlerine, Türkiye'deki tek yetkili distribütörü olan Hidrolink Makine San. ve Tic. A.Ş. güvencesiyle ulaşabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için bize ulaşmaktan çekinmeyin!
https://www.hidrolinkmakine.com.tr/urunler/
satis@hidrolinkmakine.com.tr
+90 312 395 4015

#magnom #magnetic #filter #manyetik #filtre #hydraulic #hidrolik #endüstri #industrial #gearbox #şanzuman #dişlikutusu @magnomfilter